Karşınızda en popüler kelime oyunlarından birisi Kelime Gezmece! Her gün bu siteden Wow (Words of Wonders) oyununda yer alan Günlük Bulmaca 2 Eylül Cevaplarına ilk siz erişebilirsiniz!

Size verilen karışık harflerden anlamlı kelimeler oluşturun ve bu kelimeleri çengel bulmacada yerlerine yerleştirerek binlerce seviyeleri oynayın. Bulduğunuz kelime bulmacada yoksa üzülmeyin, her ekstra kelime için oyun içi parası kazanırsınız.

Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fugo.wow

App Store
https://apps.apple.com/tr/app/words-of-wonders-kelime-oyunu/id1369521645?l=tr

Fugo Games tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:

Gizli kelimeleri bul!
Dünyanın harikalarını keşfet!
Oyunun ustası ol!

Words Of Wonders dünyanın harikalarını keşfetmeni sağlarken aynı zamanda mücadeleci bölümlerle kelime dağarcığını test edeceksin. Kelimeleri buldukça yolculuğun inanılmaz harikalarla devam edecek. Bi dünya kelimelerle bölümler giderek seni zorlayacak. Gizlenmiş kelimeleri oyun çemberinde parmağını kaldırmadan, harfleri birleştirerek bulabilirsin.

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN
Harflerin arasında bağlantı oluşturarak bulabileceğiniz kaç kelime biliyorsunuz? Alfabenizin sınırlarını zorlayın. Geniş bir kelime hazinesi gerektiren bu zorlu bulmacalar kelime dağarcığınızı, nasıl birleştirdiğinizi ve bilmeceyi çözmek için yeterince iyi araştırma yapıp yapamadığınızı edecek.

ÇOK OYUNCULU OYUN
Arkadaşlarınızla oynayarak eğlenceyi artırın. Tüm kelimeleri bulmak için 4 oyuncuya kadar güçlü bir takım oluşturun veya her bulmacada arkadaşlarınızla yarışın. Basit arayüz, çok oyunculu oyunu bir saniye içinde başlatmanıza izin verecektir. Basitçe, halihazırda oynayan bir arkadaşınıza katılın.

Sürükleyici oyunlar ve mükemmel tasarımlarla oyunun keyfini maksimumda yaşa! Basit ve özenle hazırlanmış mükemmel tasarımın tadını çıkar! Words of Wonders Wordz’in yapımcılarından eğitici bir kelime oyunudur.

Wow – Words of Wonders Günlük Bulmaca 2 Eylül 2020 Cevapları

Words of Wonders Günlük Bulmaca Cevapları her gün Kelime Hünkârı Youtube kanalında ve bu sitede! Cevapları bu videoda bulabilirsiniz:

Wow (Words of Wonders) Günlük Bulmaca 2 Eylül Cevapları bu şekildeydi. Oyunun 1 Eylül Cevapları için buraya tıklayabilir ya da bir sonraki günün cevapları için Wow Günlük Bulmaca 3 Eylül Cevapları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.