Karşınızda en popüler kelime oyunlarından birisi Kelime Gezmece! Her Gün bu siteden Kelime Gezmece oyununda yer alan Günlük Bulmaca 12 Eylül Cevaplarına ilk siz erişebilirsiniz!

Size verilen karışık harflerden anlamlı kelimeler oluşturun ve bu kelimeleri çengel bulmacada yerlerine yerleştirerek binlerce seviyeleri oynayın. Bulduğunuz kelime bulmacada yoksa üzülmeyin, her ekstra kelime için oyun içi parası kazanırsınız.

Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigstarkids.wordtravelturkish

App Store
https://apps.apple.com/tr/app/kelime-gezmece/id1352903262?l=tr

Funlab Software Ltd. tarafından geliştirilen oyunun uygulama marketindeki açıklaması şu şekilde:

Çok farklı türden oyun sevenler buraya! Zeka oyunları, ücretsiz oyunlar ve eğlenceli oyunları seviyor iseniz en güzel oyunlardan birisi Kelime Gezmece! En popüler oyunlardan ve en değişik oyunlardan bir söz oyunu karşınızda. Harfleri birleştirmeye şimdi başlayın!

Günlük hayatın stresi modern hayatın en büyük sorunu. Zor oyunlar ve en eğlenceli oyunlardan birisi olan Kelime Gezmece günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir oyun. Evde, metroda ve otobüste ücretsiz ve internetsiz olarak oynayabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

– Çapraz bulmacadaki yatay ve dikey boşlukları doldurmak için harfleri sırayla kaydırarak yan yana dizin.
– Takıldığınızda ipucu kullanmak için “İpucu” butonuna tıklayın.
– İstediğinizde tabaktaki harflerin sırasını değiştirin.
– Video izleyerek veya satın alarak daha fazla ipucu elde edin.

Kelime Gezmece en yeni oyunlardan olmasına rağmen dünyanın güzel oyunları arasına girdi ve popüler ücretsiz oyunlardan biri haline geldi. Bütün kullanıcılarımıza teşekkürler!

Kelime Gezmece Günlük Bulmaca 12 Eylül 2020 Cevapları

Kelime Gezmece Günlük Bulmaca Cevapları her gün Kelime Hünkârı Youtube kanalında ve bu sitede! Cevapları bu videoda bulabilirsiniz:

Kelime Gezmece Günlük Bulmaca Cevapları bu şekildeydi. Oyunun 11 Eylül Cevapları için buraya tıklayabilir ya da bir sonraki günün cevapları için Kelime Gezmece Günlük Bulmaca 13 Eylül Cevapları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.